SMART ABd

poznaj nasze technologie

Play Video

EASY CLEAN - TKANINA ŁATWOCZYSZCZĄCA

Tkanina posiada wykończenie oparte na nanocząsteczkach, których skład skutecznie blokuje wnikanie zabrudzeń. Pozwala to na usunięcie nawet trudnych plam bez konieczności użycia środków czyszczących. Technologia EASY CLEAN pomaga usunąć plamy jedynie wodą lub wodą z mydłem. Dzięki temu bez trudu usuniemy plamy z ketchupu, kawy, czy z długopisu.

Sposoby czyszczeniaDodatkowe informacje

technologia

TKANINA PRZYJAZNA ZWIERZĘTOM

Niesamowite połączenie funkcjonalności w postaci EASY CLEAN z cechą PET FRIENDLY. Te dwie właściwości pozwalają na bardzo łatwe usuwanie sierści i zapobiegają wbijaniu się jej we wnętrze tkaniny.

Sposoby czyszczeniaDodatkowe informacje

technologia
Play Video
Play Video

TKANINA UTRUDNIAJĄCA WCHŁANIANIE ROZLANYCH PŁYNÓW

Tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Sposoby czyszczeniaDodatkowe informacje

technologia

RECYCLED POLYESTER
tkanina pozyskana z recyklingu butelek PET​

Unikatowa technologia polegająca na połączeniu przędzy wyprodukowanej z recyklingowanych tworzyw z praktyczną funkcjonalnością EASY CLEAN, ułatwiającą czyszczenie plam. Jeden metr bieżący tkaniny powstaje z 37 przetworzonych butelek PET a cały proces produkcyjny jest mniej szkodliwy dla środowiska.

Dodatkowe informacje

technologia
Play Video